Biura
urzędy

Oferujemy drzwi przeznaczone do urzędów i budynków biurowych o różnym natężeniu ruchu. Drzwi są dostosowane pod względem stylistyki i koloru oraz parametrów technicznych do założeń projektowych i oczekiwań Inwestora.

Drzwi mogą być wyposażone w systemy kontroli dostępu lub zaprojektowane przez Vestatechnika system Master Key.

Kluczowe jest dostosowanie wytrzymałości drzwi do kategorii obiektu i intensywności ich użytkowania. Wybór za słabej konstrukcji może spowodować, że drzwi po krótkim czasie użytkowania ulegną uszkodzeniu, natomiast za mocnej, że Inwestor poniesie większe koszty, niż to jest wymagane. Dlatego wszystkie nasze drzwi mają potwierdzoną w badaniach klasę wytrzymałości mechanicznej, na podstawie której dobieramy odpowiednie drzwi do określonego zastosowania.

Inną bardzo ważną cechą drzwi wpływającą na odpowiedni komfort pracy jest izolacyjność akustyczna. Zgodnie z zaleceniami normy PN-B-02151-3:1999 izolacyjność akustyczna dla drzwi do pokoi biurowych musi wynosić min RA1 = min. 20 dB, a w przypadku pokoi biurowych do pracy wymagającej koncentracji uwagi min. RA1 = min. 25 dB. W ofercie Vestatechnika posiadamy drzwi spełniające ww. wymagania.

Dodatkowo drzwi mogą posiadać również inne cechy techniczne takie jak: antywłamaniowość, ognioodporność, dymoszczelność.

Jako uzupełnienie oferty proponujemy również panele naścienne, listwy przypodłogowe, listwy odbojowe wykończone w analogiczny sposób jak drzwi.

Nasza oferta jest kompleksowa i zawiera następujące typy drzwi:

Drzwi do pokoi biurowych
Drzwi do pokoi do pracy wymagającej koncentracji uwagi
Drzwi do gabinetów dyrektorskich i sal konferencyjnych
Drzwi łazienkowe
Drzwi antywłamaniowe do archiwum
Drzwi przeciwpożarowe
Drzwi do garaży podziemnych i kotłowni
Zobacz zdjęcia realizacji
Przykładowe realizacje