Gwarancja fachowej obsługi

MONTAŻ

Oprócz fachowego doradztwa technicznego przy sprzedaży kluczowym elementem realizacji projektu jest montaż. Dlatego naszą grupę montażową tworzą doświadczeni fachowcy. Dzięki temu wykonujemy skomplikowane montaże bazując na wiedzy w zakresie stolarstwa i samego montażu drzwi. Efektem jest nie tylko profesjonalny montaż ale także wysokie walory estetyczne zamontowanych drzwi. Proces jest koordynowany przez doświadczone osoby doskonale znające proces budowlany.

SERWIS

Ważnym aspektem trwałości i utrzymania w sprawności drzwi jest ich serwisowanie będące również w naszej ofercie. Serwis odbywa się cyklicznie zgodnie z wymaganiami producenta z zastosowaniem w razie konieczności oryginalnych części zamiennych. Utrzymanie w sprawności drzwi ppoż jest wymogiem narzuconym przez prawo budowlane i leży w gestii właściciela lub administratora budynku. Zapraszamy do wysłania zapytania celem otrzymania oferty serwisowej.

RENOWACJA I KONSERWACJA

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii korekcyjnej pokryć stworzyliśmy system renowacji i konserwacji drzwi eliminujący drobne uszkodzenia o nazwie Vesta BackSpace. Nowa usługa cieszy dużym zainteresowaniem na rynku.

Vesta cafe
ciekawe wydarzenia w życiu firmy
Certyfikaty
potwierdzeniem naszych kwalifikacji
Kariera
obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska
Wycenimy interesującą Cię usługę

Wyślij swoje zapytanie